Prima pagina | Stiri | Despre fotografie | Dictionar foto | Flash | Foto pro | Foto tehnica | Foto tutorial | Fotolocatii | Fotomarket | Laboratoare | Resurse | Tips & Tricks

www.foto-magazin.ro
Realizat de fotografi, pentru fotografi.

FAQFAQ SearchCauta in Forum MemberlistLista Membrilor UsergroupsGrupuri de Utilizatori RegisterInregistrare
ProfileProfil Log in to check your private messagesMesaje Personale Log inLog in
Tabara de creatie fotografica Bucuresti/Berlin/Cluj

Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Foto-excursii in tara
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mad
Level 4 Forum User
Level 4 Forum User

PostPosted: Apr 18, 2009 9:26 am    Post subject: Tabara de creatie fotografica Bucuresti/Berlin/Cluj Reply with quote

Mai vine cineva aici http://www.atelierphoton.ro/?cat=7 ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
doar andrei
Senior
Senior

PostPosted: Apr 18, 2009 10:03 am    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing Poate ar fi venit cineva daca nu puneai intrebarea si linkul dupa ce sa incheiat perioada de inscriere. Ce-mi plac mie romanii..

ps. sa nu ma intelegi gresit, eu nu as fi mers, ma enerveaza seminariile si workshop-urile in care se propavaduieste "invatarea in 2 zile", dar ma gandesc ca poate sunt oameni care ar fi dorit si ar fi apreciat sa afle in timp util de asta..
View user's profile Send private message
Ancuta
Level 4 Forum User
Level 4 Forum User

PostPosted: Apr 18, 2009 10:26 am    Post subject: Reply with quote

doar andrei wrote:
Laughing Laughing Poate ar fi venit cineva daca nu puneai intrebarea si linkul dupa ce sa incheiat perioada de inscriere. Ce-mi plac mie romanii...

Sau poate ca Mad nu voia sa promoveze workshopul, poate ca ea merge si vrea sa intrebe aici daca mai merge cineva?
Back to top
doar andrei
Senior
Senior

PostPosted: Apr 18, 2009 10:51 am    Post subject: Reply with quote

Ancuta wrote:
doar andrei wrote:
Laughing Laughing Poate ar fi venit cineva daca nu puneai intrebarea si linkul dupa ce sa incheiat perioada de inscriere. Ce-mi plac mie romanii...

Sau poate ca Mad nu voia sa promoveze workshopul, poate ca ea merge si vrea sa intrebe aici daca mai merge cineva?

Sau poate ca Mad nu vroia concurenta..dar totusi acum ar vrea sa se intalneasca cu cineva cunoscut.
mad
Level 4 Forum User
Level 4 Forum User

PostPosted: Apr 18, 2009 11:22 am    Post subject: Reply with quote

Salutare natiune.
Eu doar vroiam sa vad daca mai vine cineva de aici, nu sa anunt chestia. Nu este vorba de un workshop-minune, ci de o tabara de creatie, in care fiecare isi va expune fotografic propria viziune asupra temei "Intimitatea in spatii publice".
Legat de acest subiect, as mai avea ceva de comentat. Pana anul trecut, Ministerul Culturii avea un program, "Fondul de Mobilitate" http://www.cultura.ro/Documents.aspx?ID=151 , prin care se puteau acoperi cheltuielile (sau doar o parte din ele) implicate de o participare la o conferinta, workshop, tabara, etc. Bine, asta presupunea ca esti deja acceptat la programul dorit, ca ai aplicat din timp si al ei. Are cineva idee ce alte institutii sau fundatii de la noi ar mai face chestia asta? La mine s-a rezolvat problema platii, dar ar fi bine de stiut pt viitor care ar mai fi fost optiunile.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Foto-excursii in tara All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum