Prima pagina | Stiri | Despre fotografie | Dictionar foto | Flash | Foto pro | Foto tehnica | Foto tutorial | Fotolocatii | Fotomarket | Laboratoare | Resurse | Tips & Tricks

www.foto-magazin.ro
Realizat de fotografi, pentru fotografi.

FAQFAQ SearchCauta in Forum MemberlistLista Membrilor UsergroupsGrupuri de Utilizatori RegisterInregistrare
ProfileProfil Log in to check your private messagesMesaje Personale Log inLog in
Locatie Intalniri FCB-urmatoarea intalnire: miercuri 21iunie

Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> FotoClub de Bucuresti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Emanuel Ignat
Level 3 Forum User
Level 3 Forum User

PostPosted: Feb 06, 2006 12:03 pm    Post subject: Locatie Intalniri FCB-urmatoarea intalnire: miercuri 21iunie Reply with quote

Miercuri 8 februarie la orele 19.oo ne intalnim in strada Prescurea Valerian, nr.5, zona Intersectia Budapesta, str.Serban Voda langa studiourile Prima TV. SCHITA

cei care au neclaritati sunt rugati sa ma contacteze cat se poate de repede.

Last edited by Emanuel Ignat on Jun 08, 2006 9:50 am; edited 4 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
AndreiB
Level 2 Forum User
Level 2 Forum User

PostPosted: Feb 06, 2006 6:56 pm    Post subject: Reply with quote

Ce este acolo?

Andrei

www.orasul.ro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Emanuel Ignat
Level 3 Forum User
Level 3 Forum User

PostPosted: Feb 07, 2006 7:58 am    Post subject: Reply with quote

Este intalnirea bisaptamanala care pana acum am facut-o in CS. Vom discuta despre lucrarile Portret de Bucuresti, condiii tehnice, date, subiecte, etc.
cipytu
Level 1 Forum User
Level 1 Forum User

PostPosted: Feb 07, 2006 12:02 pm    Post subject: Reply with quote

Acolo este o masarda draguta intr-o cladire ce apartine unei televiziuni. Sper sa fiti incantati de noul spatiu si mai ales sa fie o colaborare de durata. In incercarea de a marca intr-un fel schimbarea locatiei si mai ales posibilitatea de a face lucruri mai constructive mi-ar placea sa putem face pentru inceput macar o videoproiectie retrospectiva a activitatii fotoclubului si o prezentare a lucrarilor inscrise pentru tema Portret de Bucuresti. Daca exista cineva care poate procura un videoproiector pentru cateva ore maine seara as aprecia un ajutor. Daca nu, voi face tot posibilul sa organizam ceva constructiv pentru aceasta intalnire. Contact: 0723967611
Emanuel Ignat
Level 3 Forum User
Level 3 Forum User

PostPosted: Feb 07, 2006 12:19 pm    Post subject: Reply with quote

well, in fine, televiziunea este alaturi. Cladirea de care v-am spus mai sus este in stanga cladirii televiziunii Prima. Chiar daca pare complicat, credeti-ma pe cuvant ca e mai simplu decat pare. Eu am gasit adresa din prima incercare. Mai aruncati o privire la schita facuta de mine.
sau Contact: eu: o722.54.98.14

Emanuel Ignat
Level 3 Forum User
Level 3 Forum User

PostPosted: Feb 07, 2006 1:25 pm    Post subject: Reply with quote

si tot despre mansarda respectiva revin cu ceva detalii si anume...se pare ca avem si proiector si laptop si ecran de proiectie si posibilitatea de a vedea si pozele celor care vin cu imaginile pentru Portret de Bucuresti - in varianta digitala pe cd. Alte motive pentru care sa nu aduceti poze ???
amelie
Level 3 Forum User
Level 3 Forum User

PostPosted: Feb 07, 2006 2:25 pm    Post subject: Reply with quote

astea da vesti bune! Laughing o sa incerc sa vin si eu... mai ales ca e relativ aproape de casa mea!
Back to top
View user's profile Send private message
LaurentiuB
Newcomer

PostPosted: Feb 07, 2006 4:02 pm    Post subject: Reply with quote

imi pare espus de rau ca nu o sa pot ajunge la inaugarea noului loc.
De retinut: "Videoproiector si laptop am eu" Wink
Emanuel Ignat
Level 3 Forum User
Level 3 Forum User

PostPosted: Feb 07, 2006 4:14 pm    Post subject: Reply with quote

ok, am inteles, e bine sa le avem ca backup.

Cei care mai au nelamuriri, sa ma sune maine sa le mai dau explicatii legat de cum se poate ajunge in acea locatie.

Adunarea se face la ora 19.oo. Scuze ca o zic asa direct, dar incercati sa nu veniti mai devreme pentru ca sala este ocupata.

Emanuel Ignat
Level 3 Forum User
Level 3 Forum User

PostPosted: Feb 09, 2006 10:28 am    Post subject: Reply with quote

pentru ca spatiul in care ne-am intalnit aseara este exact ceea ce ne trebuia, am supus la vot si ca urmare s-a si aprobat ca incepand de miercurea viitoare adica miercuri 15 februarie sa reluam cursurile teoretice, insotite si de imagini proiectate video si de exemplificari practice.

Kork
Level 4 Forum User
Level 4 Forum User

PostPosted: Feb 09, 2006 4:08 pm    Post subject: Reply with quote

Grozav. Imi pare rau ca n-am ajuns.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Emanuel Ignat
Level 3 Forum User
Level 3 Forum User

PostPosted: Jan 16, 2007 3:13 pm    Post subject: prima intalnire din 2oo7 Reply with quote

Numai pentru cei implicati in FotoClub de Bucuresti:

demaram anul in forta cu o intalnire cat mai oficiala ce va avea loc intr-o sala de sedinte pusa la dispozitie de Dick.
Adresa sediului este:

NESS Romania SRL
Bucharest Business Park, Building D, Floor 5
Menuetului 12, 013713, Bucharest, Romania

Intalnirea va fi sambata 20 ianuarie orele 11.oo.

Cei cu masini sunt rugati sa vina la ora 10.45 la piata victoriei, iesirea de metrou dinspre statuia aviatorilor. Putem lua de acolo si pe cei care nu cunosc adresa unde trebuie sa ajunga, sau care nu au posibilitatea sa ajunga pe jos sau cu mijloace de transport in comun.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> FotoClub de Bucuresti All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum