Prima pagina | Stiri | Despre fotografie | Dictionar foto | Flash | Foto pro | Foto tehnica | Foto tutorial | Fotolocatii | Fotomarket | Laboratoare | Resurse | Tips & Tricks

www.foto-magazin.ro
Realizat de fotografi, pentru fotografi.

FAQFAQ SearchCauta in Forum MemberlistLista Membrilor UsergroupsGrupuri de Utilizatori RegisterInregistrare
ProfileProfil Log in to check your private messagesMesaje Personale Log inLog in
Informatii referitor la inscrierea in FotoClub de Bucuresti

Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> FotoClub de Bucuresti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Emanuel Ignat
Level 3 Forum User
Level 3 Forum User

PostPosted: Oct 31, 2005 8:13 am    Post subject: Informatii referitor la inscrierea in FotoClub de Bucuresti Reply with quote

Pentru ca sunt foarte multi oameni care vor sa stie cum se pot inscrie in FotoClub de Bucuresti, am decis infiintarea unui topic cu cateva informatii ce sper sa raspunda intrebarilor dvs.

- in club se poate inscrie oricine, atata timp cat este serios, are intiativa, are pasiune pentru arta fotografica, si isi poate rupe din programul sau cateva ore la fiecare doua saptamani atunci cand ne intalnim.
- trebuie sa vrea sa participe la iesirile de creatie atunci cand acestea se organizeaza. Bineinteles trebuie sa vina si cu idei noi pentru organizarea de alte iesiri, suntem deschisi la propuneri si sugestii atata timp cat sunt bine justificate si argumentate.
- trebuie sa achite taxele prevazute in actul constitutiv al clubului si anume: taxa de inscriere in valoare de 10RON, si taxa anuala de 40Euro (platibila trimestrial). Odata cu organizarea de alte evenimente gen iesiri de creatie, expozitii etc pot aparea diverse alte cheltuieli pentru organizari si alte cele.
- odata cu inscrierea, fiecare persoana va completa o fisa de inscriere ce va contine datele personale ale persoanei respective.
- impreuna cu fisa de inscriere, fiecare persoana va prezenta si un mic portofoliu format din 5 fotografii format 9x13. Aceste fotografii vor fi pastrate la dosar impreuna cu fisa de inscriere si ne vor ajuta in prima faza sa ne cunoastem mai bine iar apoi, de ce nu, sa putem vedea o evolutie in timp
- datele urmatoarelor intalniri se pot regasi in topicurile destinate acestora.

In speranta ca am raspuns celor mai multe din intrebarile dvs, va pun la dispozitie si o adresa de e-mail la care va pot raspunde eu sau colegii mei din consiliul administrativ.

office@fotoclubdebucuresti.ro

Toate bune
Emanuel Ignat
presedinte
FotoClub de Bucuresti
ad_y
Level 2 Forum User
Level 2 Forum User

PostPosted: Apr 06, 2006 6:27 pm    Post subject: Reply with quote

eu am dat un mail ca as vrea sa ma inscriu shi cum platesc ... mai precis unde...

Emanuel Ignat: si am si raspuns daca nu ma insel. Daca nu a ajuns mailul atunci aduc la cunostinta celor interesati ca ne intalnim miercurea in strada Prescurea Valerian nr.5 cu incepere de la orele 19.oo.(ca si zona este undeva in zona intersectiei Budapesta) Intalnirile se tin la fiecare 2 saptamani, voi avea acolo fise de inscriere si chitantiere pentru banii incasati. Aduceti si ceva poze sa ne cunoastem mai bine.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> FotoClub de Bucuresti All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum