Prima pagina | Stiri | Despre fotografie | Dictionar foto | Flash | Foto pro | Foto tehnica | Foto tutorial | Fotolocatii | Fotomarket | Laboratoare | Resurse | Tips & Tricks

www.foto-magazin.ro
Realizat de fotografi, pentru fotografi.

FAQFAQ  SearchCauta in Forum   MemberlistLista Membrilor   UsergroupsGrupuri de Utilizatori   RegisterInregistrare 
  ProfileProfil   Log in to check your private messagesMesaje Personale   Log inLog in 
Keh- ce stiti despre site?

Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Resurse
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pavlos
Newcomer

PostPosted: Jan 09, 2011 2:07 pm    Post subject: Keh- ce stiti despre site? Reply with quote

salutare tuturor,
as dori sa stiu mai multe despre cum se poate cumpara de pe www.keh.com
adica:
1. tehnica achizitionata corespunde caracterizării facute de site? (ex. ex+, ln, etc);
2.este adevarat ca desi exista mai multe optiuni de transport, in cele din urma ei aleg varianta cea mai scumpa?
3. livreaza door to door? (adica imi aduc paketul acasa?);
4. ce taxe (ascunse) se mai platesc (vama, tva)?
5. se poate plati numai paypal? (e nevoie de un tip anume de card de debit, proceduri speciale?);

din putinele informatii culese de pe forum am inteles ca sint destul de conservatori, seriosi, nu fac surprize...

va multumesc pentru sprijin

pavlos
Back to top
View user's profile Send private message
Vlad Soare
Senior
Senior

PostPosted: Jan 09, 2011 5:43 pm    Post subject: Reply with quote

Despre Keh, numai de bine. Nota zece plus.

1. Da
2. Īţi oferă mai multe variante. Alegi tu ce-ţi convine. Dacă nu-ţi convine nici una, eşti liber să renunţi la comandă (nu-ţi iau nici un ban īn momentul salvării comenzii). Mie mi-au oferit şi poştă normală, dar se pare că la valori mai mari (sau poate la volume mai mari, nu ştiu) trimit doar prin curieri rapizi.
3. Da, dacă alegi FedEX sau UPS.
4. Vamă şi TVA dacă valoarea depăşeşte 45 de euri.
5. Merge şi fără PayPal. Procesează ei direct carduri de credit sau debit. Merge orice card pe care nu scrie explicit că-i valabil doar īn Romānia.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    www.foto-magazin.ro Forum Index -> Resurse All times are GMT
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum